Світильник накладний світлодіодний LED Horoz Electric "PHANTOM-36" 36W 6400K рожевий
-18%
Акція
Відгуки:
(0)
  • Виробник: HOROZ ELECTRIC
  • Код товару: 54984-13
  • Наявність: Нет в наличии
Основні характеристики
Всі характеристики
https://horozdrop.com.ua/image/catalog/сайт/phantom-36-2-258x258.jpeg: 027-002-0036-030
Аналог лампы накаливания: 288 W
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Гарантийный срок: 2 года
Розміри
Діаметр світильника: 41 см
Висота: 7,5 см
Електричні характеристики
Потужність: 36 Вт
Аналог лампи розжарювання: 288 Вт
Світлотехнічні характеристики
Світлова ефективність: 62 Лм/Вт
Індекс кольору: кольору: >60 Ra
Експлуатаційні характеристики
Тип монтажу: Накладний
Площа освітлення: 15 м ²
Ступінь захисту: IP20
Гарантійний термін: 2 роки
Колір корпусу: Рожевий
Матеріал плафона: Пластик
Пульт керування: ні
Характеристики
Аналог лампы накаливания 288 W
Количество в упаковке 1 шт.
Материал корпуса пластик
Мощность 36 W
Рабочее напряжение 185 - 265 V
Размеры (ДхШхВ) 410 мм * 75 мм
Световой поток 2500 lm
Световой поток (лм) 2500 lm
Степень защиты IP IP 20
Степень защиты, IP IP 20
Тип светодиодов SMD LED
Угол рассеивания 120°
Цвет розовый, голубой, белый
Відгуки