Світильник світлодіодний Biom BYS-01-36-5 36w квадратний 5000К
-18%
Акція
Відгуки:
(0)
  • Виробник: BIOM
  • Код товару: 85235-18
  • Артикул: BM-2779
  • Наявність: Нет в наличии
Основні характеристики
Всі характеристики
Індекс передачі кольору, RA: ⩾80
Бренд: BIOM
Вид монтажу: Накладні
Габаритний розмір, мм: 230x230x35
Еквівалентна потужність: 325 W
Накладний світлодіодний світильник квадратної плоскої форми на одне джерело світла живиться від мережі 220В.
Характеристики
Кількість джерел світла: 1 LED (вбудовані світлодіоди)
Тип світлодіодів: SMD LED
Потужність: 36 Вт;
Аналог лампи розжарювання: 325 Вт;
Світловий потік, lm: 3240
Ступінь захисту ІР: 33
Висота світильника, мм: 35
Ширина світильника, мм: 230
Довжина світильника, мм: 230
Матеріал світильника: пластик
Спрямованість світла: розсіяне освітлення
Тип кріплення: Накладний
Колір світильника: білий
Напруга, V: 185-265
Призначення: універсальні
Стиль: хай-тек
Форма світильника: плоска
Тип світильника: стельовий, світлодіодний
Форма плафона: плоска квадратна
Рекомендації
Характеристики
Вид монтажу Накладні
Еквівалентна потужність 325 W
Клас захисту IP33
Колір арматури Білий
Колір світіння Нейтральний білий
Кут світіння, ° 120
Матеріал корпусу ABS-пластик
Матеріал плафона Полікарбонат
Можливість діммірованія Не димуються
Потужність 36 W