Світильник світлодіодний накладний LED HOROZ ELECTRIC "RADIUS-36" 36W 6400K білий
-18%
Акція
Відгуки:
(0)
  • Виробник: HOROZ ELECTRIC
  • Код товару: 54673-13
  • Наявність: Нет в наличии
Основні характеристики
Всі характеристики
Аналог лампы накаливания: 288 W
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Гарантийный срок: 2 года
Количество в упаковке: 1 шт.
Накладний світлодіодний світильник на одне джерело світла з плафоном, що нагадує форму квітки, живиться від мережі 220В.
Характеристики
Кількість джерел світла: 1 LED (вбудовані світлодіоди)
Тип світлодіодів: SMD LED
Потужність: 36 Вт;
Аналог лампи розжарювання: 288 Вт;
Світловий потік, lm: 3600
Ступінь захисту ІР: 20
Висота світильника, мм: 75
Діаметр світильника, мм: 380
Матеріал світильника: пластик
Спрямованість світла: розсіяне освітлення
Тип кріплення: Накладний
Колір світильника: білий
Напруга, V: 220
Призначення: універсальні
Стиль: хай-тек
Форма світильника: плоска кругла
Тип світильника: стельовий світлодіодний
Форма плафона: плоска кругла
Рекомендації
Характеристики
Аналог лампы накаливания 288 W
Гарантийный срок 2 года
Количество в упаковке 1 шт.
Материал корпуса пластик
Мощность 36 W
Рабочее напряжение 180 - 265 V
Размеры (ДхШхВ) 380 мм * 75 мм
Светильник накладной потолочный "RADIUS-36" 36W 6400K белый, 027 012 0036 "RADIUS-36", Декоративные Подвесные / Loft / Настенные 027-012-0036-010
Световой поток 2700 lm
Световой поток (лм) 2700 lm
Степень защиты IP IP 20
Степень защиты, IP IP 20
Тип светодиодов SMD LED
Угол рассеивания 120°
Цвет белый
Відгуки